Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu, Eylül 2015’de resmi açılışı yapılan Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğunun görev bölgesi olan; İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Burdur, Denizli, Uşak ve Antalya illerinden yapılacak olan Çin vizesi başvurularını kabul edeceğini bildirdi. Böylece; Ligarba Turizm bu şehirlerden yapılacak olan başvuruları kabul ederek, İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden vize işlemlerini tamamlayacaktır.

Daha önce Pazartesi – Çarşamba ve Cuma günleri yapılan vize başvuruları, bundan sonra 7 İŞ GÜNÜ‘nde sonuçlanacaktır. Örneğin, Pazartesi günü konsolosluğa yapmış olduğumuz başvuru, bir sonraki hafta Salı günü sonuçlanacaktır.

Çin İstanbul Konsolosluğu üzerinden başvuru yapacak iller:

İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Yalova, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Burdur, Denizli, Uşak ve Antalya

İstanbul’un yetki bölgesi dışında kalan diğer illerden yapılacak Çin Vize başvuru işlemlerini; acentamız, eskisi gibi Ankara Çin Büyükelçiliği üzerinden tamamlayarak, tarafınıza teslim edilecektir.